• SofLens for Astigmatism (soflens toric)
SofLens for Astigmatism (soflens toric)
Ürün Kodu : SofLens for Astigmatism       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  BAUSCH+LOMB
129.90 TL   Kdv Dahil
2 KUTU ALIMDA 60 ML SOLUSYON HEDİYE
DİA
BC
SPH
CYL
AKS
REÇETENİZİ YÜKLEYİNİZ
-
+

Soflens for Astigmatism (Soflens Toric)

Soflens for Astigmatism, astigmatlı hastaların, dolayısıyla astigmatlı lens arayışında olanların aşina olduğu ve sıklıkla tercih ettiği bir lens alternatifidir. Bausch and Lomb firmasının ürünü olan bu lensleri, belli dikkat çeken özellikleri ile biliyoruz. Böylesine tercih edilen ve sevilen lensler olmasının en önemli nedeni olan özelliklerine hızlıca bir göz atalım şimdi. Öncelikle bu bir şeffaf torik lenstir. Bu şekilde isimlendirildiğini görürsünüz. Soflens toric lensler, %66 oranında su içermektedir. Bu da nem dengesinin iyi bir seviyede olduğunu gösterir ve bu sebeple de günlük yaşamda kendimizi çok daha rahat hissedeceğimiz anlamına gelir. Çünkü iyi bir nem dengesi, gözde kuruluğu engeller ve göz batmalarının da önüne geçer.

Diğer taraftan Soflens for Astigmatism, aylık olarak kullanılabilen ve günlük değişim gerektiren bir lens türüdür. Soflens astigmat lenslerde önemli bir diğer avantaj ise göz yorgunluğunun engellenmesidir. Çağımızın en önemli problemlerinden biri olan dijital ekran bağımlılığını da düşünecek olursak, göz yorgunluğu ciddi bir problem olarak karşımıza çıkıyor. Ancak astigmatlı lensler arasında özel bir yeri olan bu ürün ile dijital ekranların artık sizi yormadığını ya da daha az yorduğunu görebilirsiniz. Böylesine bir fark, şüphesiz ki günlük yaşam ve hatta yaşam kalitesi için son derece önemlidir. Lens kullananlar için önemli bir diğer konu ise elbette ki işin maddi boyutu…


Astigmatlı lens fiyatları, bildiğimiz üzere belli bir çizgide seyrediyor ve markaya göre değişmekle birlikte genel olarak çok da uygun fiyatlarda değil. Ancak lens kullanımını daha keyifli hale getiren, zaman zaman en ucuz lensleri bulmanızı sağlayacak bir seçeneğiniz var. www.lensoptikal.com ‘dan bahsediyoruz. Astigmatlı lens fiyatları, özellikle de çeşitli kampanya dönemlerinde son derece cazip seviyelere kadar düşebilir. Bunu da sitemizi sürekli takip ederek yakalayabilirsiniz. En iyi lens denildiğinde elbette ki gözümüze uyan, bize konfor sağlayan lensleri düşünüyoruz ama aynı zamanda bütçe dostu olan ürünleri de göz önünde bulundurmamız gerek. Her iki imkânı da yakalayabileceğiniz Soflens for Astigmatism ise çok daha mantıklı bir seçim olacaktır.

 

Soflens For Astigmatism (Soflens Toric) Parametrik Bilgileri

Değişim sıklığı

Aylık

Kullanım şekli

Kısa süreli

Materyal

Alphafilcon a

Su içeriği

% 66

Merkez kalınlığı

0,195 mm   @ -3.00 d

Oksijen geçirgenliği (dk/t)

16,4 dk/t     @ -3.00 d

Çap

14,50 mm

Temel eğri

8,50 mm

Siferik güç ( sph )

-0.00D den   -6.00D ye (0.25D aralıklarla)


-6,00D den   -9,00D ye (0,50D aralıklarla)


+0,25D den  +6.00D ye (0.25D aralıklarla)

Silindirik güç ( cly )

-0,75 / -1,25 / -1,75 / -2,25 / [ -2,75 ( - dioptrilerde ) ]

Aks

0° den 180° e (10° lik artışlarla)

Renk

ŞeffafAmbalaj

6 blister / kutu

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?