• Air Optix for Astigmatism
Air Optix for Astigmatism
Ürün Kodu : Air Optix for Astigmatism       Yorumlar (1)      Yorum Ekle
Marka :  ALCON /CİBA VİSİON
129.90 TL   Kdv Dahil
2 KUTU ALIMDA 60 ML SOLUSYON HEDİYE
DİA
BC
SPH
CYL
AKS
REÇETENİZİ YÜKLEYİNİZ
-
+

Air Optix For Astigmatism lenslerini taktığınızda, günboyu ve hergün lensi hiç hissetmeyeceğiniz şekilde sürekli konfor sağlamaktadır. Air Optix for Astigmatism, şeffaf, renksiz, silikon hidrojel lens

AIR OPTIX FOR ASTIGMATISM AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR.

Alcon, Ciba vision firmasının üretmiş olduğu %33 su içeriğine sahip, Air Optix for Astigmatism, şeffaf renksiz, silikon hidrojel yapısı ile şeffaf lenskategorisindedir. Uzun süreli kullanım, aylık değişim sıklığı, 110 mmHg (-3,00 D) oksijen geçirgenliği, precision balance – 8/4 dizaynı ve ciba vision patentli lens materyali ve plazma yüzey kaplaması sayesinde hiç hissetmeyeceğiniz şekilde sürekli konforlu kullanım sağlar.

Precision balance – 8/4 dizaynı ile astigmatizması olan hastalar için berrak, rahat ve tutarlı bir görüş imkanı sağlanır.

Air optix for astigmatism, lenslerini gözünüze taktığınız andan itibaren, gün boyu ve her gün onları hiç hissetmeyeceğiniz şekilde sürekli konforlu kullanım sağlar.

Ciba vision patentli lens materyali ve plazma yüzey kaplaması sayesinde lenslerinizde yüzey birikintilerini (depozit) engellemek için özel dizayn edilmiştir.

Air optix for astigmatism nefes alan kontakt lensleri sağlıklı gözler için, diğer kontakt lenslerden 5 kata kadar daha fazla oksijen iletimine olanak sağlayan, göz sağlığınızı tam anlamıyla koruma altına alan yeni bir materyalden yapılmıştır.

Ön ve arka yüzeylerinin aspheric dizaynı sayesinde diğer lenslere oranla çok daha keskin ve net bir görüş kalitesi sunar. Yine Aspheric dizayn sayesinde göz yaşının serbest dolaşımına daha fazla imkan sağlayarak lens ve kornea arasında kalan kirli gözyaşının dışarı salınmasına yardımcı olur.

Silikon hidrojel malzemeden üretilen lensler, gözlerinizin sağlıklı olması için yüksek derecede oksijen geçirgenliğine sahip olup, göz doktorunuzun önerileri doğrultusunda yedi gün/altı gece boyunca çıkarmadan takılabilir.

Sıra dışı kontakt lens konforuyla tanışmak, daha fazla oksijen daha fazla nem isteyen astiğmat hastaları için ideal bir seçenektir.

En iyi kontakt lens markaları arasında  olan air optix for astgimatism, lens kullanıcılarının en çok tercih ettiği kontakt lens çeşitleri arasında yer almaktadır.

Kontakt lens muayenesi sonucu lens reçetesi bilgilerinize göre en uygun kontakt lens fiyatları ile sitemizden sipariş geçebilirsiniz.

AIR OPTIX FOR ASTIGMATISM PARAMETRİK BİLGİLERİ

Değişim sıklığı

Aylık

Kullanım şekli

Uzun süreli

Materyal

Lotrafilcon b

Su içeriği

% 33

Merkez kalınlığı

0,102 mm   @ -3.00 d

Oksijen geçirgenliği (dk/t)

110 dk/t       @ -3.00 d

Çap

14,50 mm

Temel eğri

8,70 mm

Siferik güç ( sph )

-0.50D den   -6.00D ye (0.25D aralıklarla)

-6,00D den   -10,00D ye (0,50D aralıklarla)

+0,25D den  +6.00D ye (0.25D aralıklarla)

Silindirik güç ( cly )

-0,75 / -1,25 / -1,75 / -2,25

Aks

0° den 180° e (10° lik artışlarla)

Renk

şeffaf

Ambalaj

6 blister / kutu

Toplam 1 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
kübra yellice
18.02.2019
ilk kontak lens deneyimimde air optix ürününü denedim, ilk takdığımda 10 dk batma gibi oldu ama sonrasında gözümde yok gibi hissettim. beklentimin üzerinde bir ürün.
Yorum yapın
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?