• Air Optix Plus HydraGlyde Kampanyalı 4 Kutu
Air Optix Plus HydraGlyde Kampanyalı 4 Kutu
Ürün Kodu : Air Optix Plus HydraGlyde Kampanya       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  ALCON /CİBA VİSİON
387.60 TL   375.97 TL   Kdv Dahil
BC
SAĞ SPH
SOL SPH
HEDİYE SOLÜSYON SEÇİNİZ
REÇETENİZİ YÜKLEYİNİZ
-
+


Lens paketi içeriği

  • 4 Kutu Air Optix Hydraglyde  ( 2 Kutu Sağ Göz, 2 Kutu Sol Göz )
  • 1 Kutu Büyük Boy Solüsyon


Air Optix Plus HydraGlyde


Air Optix Plus Hydraglyde
lensler  Silikon hidrojel malzemeden üretilen lenslerdir. Bu lensler yüksek derecede oksijen geçirgenliğine sahip olup, yedi gün/altı gece boyunca çıkarmadan takılabilir lenslerdir.AIR OPTIX HYDRAGLYDE AYLIK LENSLERİ KUTU İÇERİSİNDE 6 ADET BLİSTER OLARAK SATILMAKTADIR.

Alcon, Ciba vision firmasının üretmiş olduğu %33 su içeriğine sahip, Air Optix Hydraglyde, şeffaf renksiz, silikon hidrojel yapısı ile şeffaf lens kategorisindedir. Uzun süreli kullanım, aylık değişim sıklığı, 110 mmHg (-3,00 D) oksijen geçirgenliği, aqua moisture system ve ciba vision patentli lens materyali ve plazma yüzey kaplaması sayesinde hiç hissetmeyeceğiniz şekilde sürekli konforlu kullanım sağlar.

Aqua moisture system, gün boyu sağlıklı ve doğal lens kullanımı için ideal nem ve oksijen kombinasyonu sunmakta olup yeni bir nem ajanı Air optix hydragylde lenslerini gözünüze taktığınız andan itibaren, gün boyu ve her gün onları hiç hissetmeyeceğiniz şekilde sürekli konforlu kullanım sağlar.

Ciba Vision patentli lens materyali ve plazma yüzey kaplaması sayesinde lenslerinizde yüzey birikintilerini (depozit) engellemek için özel dizayn edilmiştir.

Air optix hydraglyde nefes alan kontakt lensleri sağlıklı gözler için, diğer kontakt lenslerden 5 kata kadar daha fazla oksijen iletimine olanak sağlayan, göz sağlığınızı tam anlamıyla koruma altına alan yeni bir materyalden yapılmıştır.

Ön ve arka yüzeylerinin Aspheric dizaynı sayesinde diğer lenslere oranla çok daha keskin ve net bir görüş kalitesi sunar. Yine Aspheric dizayn sayesinde göz yaşının serbest dolaşımına daha fazla imkan sağlayarak lens ve kornea arasında kalan kirli gözyaşının dışarı salınmasına yardımcı olur.

Silikon hidrojel malzemeden üretilen lensler, gözlerinizin sağlıklı olması için yüksek derecede oksijen geçirgenliğine sahip olup, göz doktorunuzun önerileri doğrultusunda yedi gün/altı gece boyunca çıkarmadan takılabilir.

Sıra dışı kontakt lens konforuyla tanışmak, daha fazla oksijen daha fazla nem isteyen uzun süreli kontakt lensleri kullanıcıları için ideal bir seçenektir.

www.lensoptikal.com olarak Kağan optik unvanıyla, miyop ve hipermetrop göz kusurlarının düzeltilmesi için, en uygun Air optix plus Hydraglyde  Kontakt Lens Fiyatları ile hizmetinizdedir.


En iyi kontakt lens markaları arasında  olan air optix hydraglyde, lens kullanıcılarının dünyada en çok tercih ettiği kontakt lens çeşitleri arasında yer almaktadır.

Kontakt lens muayenesi sonucu lens reçetesi bilgilerinize göre en uygun kontakt lens marka ve fiyatlarını sitemizde bulabilir ve sipariş geçebilirsiniz.

AIR OPTIX AQUA HYDRAGLYDE PARAMETRİK BİLGİLERİ

Değişim sıklığı

Aylık

Kullanım şekli

Uzun süreli

Materyal

Lotrafilcon a

Su içeriği

% 33

Merkez kalınlığı

0,08 mm    @ -3.00 d

Oksijen geçirgenliği (dk/t)

110 dk/t      @ -3.00 d

Çap

14,20 mm

Temel eğri

8,60 mm

Siferik güç ( sph )

-0.25d den   -8.00d ye (0.25d aralıklarla)


-8,00d den  -12,00d ye (0,50d aralıklarla)


+0.25d den  +8,00d ye (0.25d aralıklarla)

Renk

şeffaf

Ambalaj

6 blister / kutuToplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?