BIOMEDICS 55 UV EVOLUTION

Aylık lensler arasında bulunan BIOMEDICS 55 UV EVOLUTION lens göz yapısına uygunluğu sayesinde, gözünüzü rahatsız etmez ve kurumamasını sağlar. UV koruyuculu lens özelliği ve asferik optik tasarımı gözünüzde doğal bir duruş sağlayacaktır. Bu sayede hem gözünüzü rahatsız etmeyecek, hem de göz sağlığınıza % 100 destek sağlayacaktır.

% 100 Net Görüş İmkanı

Cooper vision ürünü Biomedics 55 uv evoluton lens gelişmiş optik tasarımı sayesinde gözlerinizin daha net görmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda nem oranının yüksek olması ve oksijen geçirgenliği, gözlerinizin nefes almasını ve kurumamasını sağlayarak, uzun süreli kullanımlarda gözünüzü rahatsız etmeyecektir. Miyop ve hipermetropi gibi rahatsızlıklar için ideal olan lens, gözlük kullanımından çok daha sağlıklı ve ideal bir görüş açısına sahiptir.

  • Yüksek nem oranı
  • Oksijen geçirgenliği
  • Esnek ve yumuaş hatlar
  • Yuvarlak lens kenarları
  • UV koruma
  • Kolay takma ve çıkarma

 

En İyi Kontakt Lens Adresi

Lensoptikal.com adresinden hem uygun fiyatlı, hem de kaliteli lens çeşitlerine erişim sağlayabilirsiniz. Gözlerinizin sağlığı için dünyanın bir numaralı markalarından biri olan Cooper Vision ile yüksek nem oranlı lensler sayesinde gözleriniz kurumaz, iyi görüş sağlar ve uzun süreli kullanım imkanı tanır.

Lens fiyatları arasında hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı Bıomedıcs 55 uv evoluton lens, günlük hayatınızı kolaylaştırırken, gözlerinizin daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır. Güvenli lens hizmeti için Lensoptikal.com adresinden iletişim kurabilirsiniz.

Biomedics 55 Parametrik Bilgileri

Malzeme/ H2O içeriği:ocufilcon D / 55.00%
Değiştirme Programı:Aylık
Oksijen iletkenliği:27 Dk/t (at -3.00D)
Bir Kutudaki Adet:6’lı kutu
Dizayn:Asferik
Temel eğri (BC):  8.6, 8.9 (sadece eksi güçler), 8.8 (sadece artı güçler)
Çap:  14.2
Sferik güç:  +0.25 ila +8.00D & -0.25 -10.00D (+5.00D ve -6.00D sonrası 0.50D basamaklarla)
Kullanim şekli:  Günlük