• Biotrue One Day For astigmatism
Biotrue One Day For astigmatism
Ürün Kodu : Biotrue One Day For astigmatism       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  BAUSCH+LOMB
89.90 TL   Kdv Dahil
DİA
BC
SPH
CYL
AKS
REÇETENİZİ YÜKLEYİNİZ
-
+

Biotrue One Day for Astigmatism

Biotrue One Day for Astigmatism, gelişmiş teknoloji ürünü olarak niteleyebileceğimiz bir lens türüdür. Adından da anlaşılacağı üzere, Astigmatlı kişilerin kullanımına özel bir lenstir ve pek çok özelliği ile sayısız markanın arasından ön plana çıkar.

Bausch and Lomb firmasının ürettiği bir lens olmakla birlikte, günlük lens ya da diğer ifade ile kullan at lens olan ürünü, içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Özellikle de dijital ekranlar karşısında çokça zaman geçiriyorsanız, Biotrue One Day for Astigmatism sizin için büyük bir kolaylık olacaktır. En uygun günlük astigmatlı kontakt lensler olarak tanımladığımız bu alternatifleri, şimdi tüm özellikleri ile biraz daha yakından tanıyalım.

 

Günlük astigmatlı (Toric) kontakt lensler, öncelikle net görüşü ve rahat kullanımı ile dikkat çekerler. Gelişmiş optik teknolojisi ise lensler için en önemli konulardan biri olan nem konusunu en iyi düzeye çekiyor. Biotrue One Day for Astigmatism lensleri neminin %98’ini koruyabiliyor ve bu özelliğini 16 saate kadar da koruyabiliyor. Güneşin zararlı ışınlarına karşı koruması da ayrıca pozitif bir özellik olarak ürün bilgisinde yer alıyor. UV ışınlarına karşı koruma, özellikle yaz aylarında kullanım için önemli bir özellik olacaktır.

Biotrue One Day for Astigmatism lensler ile ilgili son olarak ise fiyatlardan söz etmeliyiz. Günlük kullan at lens fiyatları, ortalama olarak belli bir seviyede seyreder. Ancak www.lensoptikal.com ‘da en uygun fiyatları bulabilirsiniz. Özellikle belli zamanlarda uygulamaya giren indirimler ve kampanyalar, çok daha uygun fiyatlara lens satın alma imkânı sağlayacaktır.

Online alışverişin en keyifli alternatiflerinden biri olan bu adreste, gözleriniz için en uygun olan lensi seçtikten sonra kolayca sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz en kısa sürede kapınıza teslim edilecektir. Kısacası astigmatlı lens ya da diğer lens türlerinden birini ve hatta lens bakım ürünlerini satın alacaksanız, hem bütçenizi yormayacak, hem de sizi yormayacak bir alışveriş imkânı ile karşı karşıyasınız. Siz yeter ki seçiminizi yapın, burada sipariş vermeniz sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Lens satın almak işte bu kadar kolay!

BU ÜRÜNDE HEDİYE SOLÜSYON KAMPANYASI UYGULANMAMAKTADIR!

BİOTRUE ONE DAY FOR ASTİGMATİSM PARAMETRE

Değişim Sıklığı

Günlük

Temel eğri

8.4 mm

Çap

14.5 mm

Güç Aralığı

 

Mevcut Aralık

Siferik (sph) güç

silindirik (cyl) güç

Aks

PL to -6.00D (in 0.25D aralıklarla);
-6.50 to -9.00D (in 0.50D aralıklarla)

-0.75, -1.25, -1.75

10°, 20°, 70°, 80°, 90°, 100°, 110°, 120°, 160°, 170°, 180°

-2.25

20°, 90°, 160°, 180°

+0.25D to +4.00D (in 0.25 aralıklarla)

-0.75, -1.25, -1.75

20°, 70°, 90°, 110°,160°,180°

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?