• Biotrue One Day Multifocal
Biotrue One Day Multifocal
Ürün Kodu : Biotrue One Day Multifocal       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  BAUSCH+LOMB
98.90 TL   Kdv Dahil
DİA
BC
SPH
ADD
REÇETENİZİ YÜKLEYİNİZ
-
+
Biotrue One Day Multifocal
Biotrue One Day Multifocal, uzak ve yakın görme bozukluklarının bir arada olduğu durumlarda tercih edilen, bunun için özel bir teknoloji ile üretilmiş şeffaf lenstir. Çığır açan bir teknoloji olarak tanımlanan HyperGel materyalini bu üründe görebiliyoruz. Bunun yanı sıra kullan at lens yani günlük lens kategorisinde de en özel seçeneklerden biridir.

Günlük Multifokal lens arayışında olanların öncelikli seçeneklerinden biri olan Biotrue One Day Multfocal, tıpkı bir göz gibi çalışmaktadır ve gün boyunca net ve rahat bir görüş sunmaktadır. Ayrıca lens kullananların bildiği üzere nem yani su tutma kapasitesi bu ürünlerin en önemli noktasıdır. Bu açıdan da doğru bir seçim yapmış olacaksınız. Çünkü Biotrue One Day Multifocal, sağlıklı bir gözü taklit ettiği gibi sağlıklı gözyaşını da taklit etmektedir ve buna bağlı olarak göz kuruluğunun önüne geçilmektedir.


Günlük Multifocal lensler, oksijen geçirgenliğinin fazla olması sebebi ile de ekstra konfor sağlamaktadır. UV koruması ise gün boyu güneşin zararlı etkilerine karşı gözlerimizi koruyacaktır. Günlük uzak yakın lens arayışında olanlar ve en iyilerden birini tercih etmek isteyenler, mutlaka Biotrue One Day Multifocal lensi incelemeliler. Bausch and Lomb ürünü olarak karşımıza çıkan bu seçeneğin, en cazip yanlarından biri ise fiyatlarıdır. Pek çok alternatife nazaran ve fiyat performans dengesine bakıldığında çok daha bütçe dostu olduğunu söylemek mümkündür.

Günlük Multifokal lens fiyatları, lens kullananlar için çokça önem taşıyan bir konu. Çünkü hem kaliteli, hem de uygun fiyatlı ürünlere ulaşmak her zaman kolay olmuyor. Ancak kullan at Multifocal lensler www.lensoptikal.com ‘da belli zamanlarda uygulanan indirimler ile birlikte son derece cazip fiyatlar ile karşımıza çıkabiliyor. Üstelik en iyi günlük Multifokal lens fiyatları denildiğinde de mutlaka listelediğimiz ürünleri incelemeniz gerek. Seçimlerinizi kolaylaştırmak üzere, en kaliteli ve en özel ürünleri bir araya getiriyoruz.

Günlük Multifokal lens fiyatlarını, sitemizi yakından takip ederek öğrenebilir ve en uygun fiyatlar ile lens satın alabilirsiniz. Hem oturduğunuz yerden lens satın alabileceğiniz, hem de bütçenize uygun alışverişler yapacağınız bu adreste, çokça seçeneğe sadece bir tıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

BIOTRUE ONE DAY MULTIFOCAL PARAMETRİK BİLGİLERİ

Değişim sıklığı

Günlük

Kullanım şekli

Kısa süreli

Materyal

Nesofilcon A

Su içeriği

% 78

Merkez kalınlığı

0,1 mm   @ -3.00 d

Oksijen geçirgenliği (dk/t)

42 dk/t     @ -3.00 d

Çap

14,20 mm

Temel eğri

8,60 mm

Siferik güç ( sph )

-0,00D den   -9,00D ye (0.25D aralıklarla)


+0,25D den  +6.00D ye (0.25D aralıklarla)

Adisyon

Düşük  / yüksek

Renk

şeffaf

UV blokaj

Var

Ambalaj

30 blister / kutu

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?