Kontakt Lens Nedir?
Kontakt lens nedir ne değildir merak edenler için biraz detaya inelim istedik. Evet, göz hastalıkları olanlar için, daha doğrusu görme bozuklukları olanlar için lens hayatı kolaylaştıran bir teknolojidir.
Kontakt Lens Nasıl Takılır
Kontakt lens nasıl takılır ve nasıl çıkarılır soruları, göz hastalıklarına sahip olan ve lens ile yeni yeni tanışanlar için oldukça önemlidir. Böylesine hayatı kolaylaştıran bir teknolojinin ne şekilde verimli olarak kullanılacağı da bilinmeli elbette.
Kontakt Lens Fiyatları
Kontakt lens fiyatları, her markanın farklı fiyat aralıklarında ürünleri mevcut… Bununla birlikte istediğiniz ürüne göre özellikler çeşitlilik gösterebilir.
Toric (Astigmatism) Lensler
Günümüzde göz hastalıkları değerlendirildiğinde, en sık karşılaştıklarımızdan birinin Astigmat olduğunu görüyoruz. Bu durumda ise lens kullanımı da gözden kaçmayacak bir oranda artış gösteriyor.
Kontakt Lenslerde ipuçları
Kontakt Lenslerde ipuçları
Hakkimizda
Lensoptikal kurumsal hakkinizda
Kontakt lens hakkında Sıkça Sorulan Sorular
Gözün kırma unsurları olarak nitelendirilen bölümlerinde meydana gelen bozulmaların düzeltilebilmesine olanak sağlayan kontakt lens gözlük kullanmakta sorun yaşayanlar için üretilmiş mucizevî bir optik üründür.
Kontakt Lens Kullanımı
Kontakt lens kullanımı günümüzde oldukça yaygın. Pratik olması sebebi ile tercih edilen bu yöntem aynı zamanda da kişiye günlük yaşamında konfor sunar. Dolayısıyla kontakt lens kullanımı gün geçtikçe artıyor.
Göz Rengimiz Nasıl Ortaya Çıkar?
Göz Rengi Göz rengi genellikle ebeveynlerin çocuk büyüdükçe çoğunu büyüleyen genetik özelliktir. Çocuğun gözleri siyah, kahverengi, mavi, gri, yeşil, ela veya bazı renk kombinasyonları mı olacak? Bir çocuğun nasıl göründüğü, her ebeveynin çocuğa katkıda b
Kontakt lens kullanımı ve bakımı
Kontakt lens kullanımı oldukça yaygın… Bugün görme bozukluğuna sahip ve normal şartlarda gözlük kullanması gereken pek çok kişi lensi tercih ediyor. Çünkü lens, çok daha pratik, çok daha konforlu.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?