Kontakt Lensler Nedir?
Kontakt Lens, göz yüzeyini kaplayan gözyaşı tabakası üzerine yerleştirilen ince, kavisli bir merceğe olup ergonomik özellikleriyle sıklıkla tercih edilir.
Astigmatlı Lensler
Uzak ya da yakın göreme kusuru olan astigmatlı hastalar için birçok tedavi mümkündür. Astigmatlı lens kullananlar ihtiyaca göre günlük kullan at lensler yada aylık lensler tercih etmektedir.
Günlük Kullan At Lensler
Günlük Kullan-at lens kullanıcı yorumları arasında genellikle saklama ve temizleme derdinin olmadığı ayrıca lenslerin bakımlarını düşünmeden kullanım kolaylığı sağladığı yönündedir.
Aylık Lensler
Göz kusurları düzeltmek amacıyla ya da kozmetik amaçlı kullanılan aylık kontak lensler özel olarak tasarlanır. Gözlüklerin verdiği amacı kontakt lesnler da sağladığı için yerini almaya başlamıştır.
Multifokal Lensler
Multifokal lenslerin kullanımında siz kullanıcılara yakından uzağa ya da çeşitli mesafelerde iyi bir görüş imkanı sağlamaktadır. Dereceler arasındaki geçiş oldukça daha az keskindir.
Renkli Lensler
Renkli lensler, göz rengini değiştirmek adına kullanan bireylerin kozmetik açıdan tercih ettikleri bir mercek türü olup numaralı yada numarasız olarak üretilmiş lenslerdir.
İnternetten Kontakt Lens Al
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Lensoptikal.com, birden fazla lens seçeneği sunarak, her zaman en uygun lens fiyatları ile aradığınızı bulabilmenizi sağlamaktadır.
Kontakt Lens Tarihi
Gözlük camları, yıllar önce göze takılabilir konuma getirilme amacıyla şekil değiştirerek, kontakt lensin ilk örneklerini vermiştir.
En İyi Lens Markaları
Lens reçetesi uzman doktor tarafından yazıldıktan sonra en kaliteli lens markasını bulmak gerekiyor. Kaliteli lens markaları arasında gözünüze ve göz probleminize en uygun olan ürünü, hızlı kargo imkanı ile adresinize gönderiyoruz.
Kontakt Lens Hakkında
Gözlerinde bozukluk olan insanlar gözlük kullanmak zorunda kalmaktadırlar. Ancak gelişen teknoloji sayesinde bu gözlük kullanımı biraz da olsa azalmıştır. Çünkü gözlük yerine yeni alternatif olarak lens ortaya çıkmıştır.
Renkli Lensler Hakkında
Renkli lensler sayesinde, dilediğiniz renk gözlere sahip olabilir ve numaralı olması sayesinde de gözlüğe ihtiyaç duymadan takabilirsiniz.
Kontakt Lens Kullanımında Yapılması Gerekenler
Kontakt lens, göz bozukluklarında miyoplarda göz camının çok fazla kalınlaşmasından dolayı tercih edilir. Ayrıca arzu edilen göz rengine sahip olunmasını sağlar.
Günlük Kullan-At Lensler
Günlük kullan-at lensler, kutu içerinde 30 adet lens bulunmaktadır. Bu lensler sabah göze takılıp, akşam yatmadan önce çıkartılmalıdır. Ertesi gün yeni bir çift lens kutudan çıkarılarak göze takılmalıdır.
Astigmatism Lens Bilgisi
Astigmat göz hastalığına sahip olan müşterilerin rahatlıkla alışveriş yapabileceği işletmelerden olan Lens Optikal, müşterilerine birbirinden kaliteli lenslerle hizmet vermektedir.
Neden UV Blokajlı Kontakt Lens Kullanmalısınız?
UV korumalı kontakt lenslerle, görüş açınız daha net olabileceği gibi güneşin ışınlarından da korunarak, göz rahatsızlığınızın ilerlememesi sağlanmaktadır.
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?