• CONTACT LIFE
CONTACT LIFE
Ürün Kodu : CONTACT LIFE       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  ZEİSS / WÖHLK
139.90 TL   Kdv Dahil
2 KUTU ALIMDA 60 ML SOLUSYON HEDİYE
DİA
BC
SPH
REÇETENİZİ YÜKLEYİNİZ
-
+

Contact Life

Contact Life, Kornea’ya benzer yapıya sahip olması ile lens kullananların gönlünü fethetmiş bir lens alternatifidir. Bu özelliği sayesinde elde ettiği biyolojik uyum, günlük yaşamda konfor sağlamaktadır. Aylık değişim lensleri kategorisinde değerlendirilen bu ürün uzun süre sorunsuz bir kullanım sağlamaktadır. Bu sebeple de günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilir. Zeiss / Wöhlk firmasının ürünü olarak Contact Life, numaralı lens arayanların da öncelikli seçeneklerinden biridir. Aylık lens kullanıyor ve daha kaliteli, daha konforlu ve göz sağlığınız için de daha iyi bir ürün arıyorsanız, sizin de tercihiniz bu yönde olmalıdır. Yüksek su tutma özelliği bu noktada göz sağlığını akla getiriyor ve göz kuruluğuna karşı daha iyi bir lens ile karşı karşıya olduğumuzu gösteriyor.

En iyi kontakt lens, nem ve oksijen dengesini yakalamış, göz kuruluğuna karşı yüksek su tutma özelliğine sahip olan ve bununla birlikte yapısı ve üretim malzemesi ile de konforlu olan lenstir. Contact Life, tam olarak bu özellikleri sunuyor. Tüm bunların yanı sıra en uygun kontakt lens, bütçe için de uygun olandır. Yani lens fiyatları devreye giriyor bu aşamada. Lens fiyatlarının ise pek çok etkene göre değişebildiğini hatırlatmamız gerek. Marka ve ürün özellikleri en önemli unsurlar elbette. Bunun yanı sıra alışveriş yaptığınız adres de önemli bir unsur olacaktır.

Contact Life gibi özel ürünleri satın alırken online imkanlar en pratik seçim olacaktır. Bu aşamada ise cazip fiyatları ve kaliteli hizmeti ile dikkat çeken adresleri tercih edebilirsiniz. www.lensoptikal.com ‘da en uygun fiyatlara ulaşabilir, lens fiyatlarına uygulanan indirimlerden faydalanabilirsiniz. En iyi kontakt lense de en uygun kontakt lens fiyatlarına da bu adreste ulaşacak, pratik bir şekilde sipariş verebileceksiniz. Dolayısıyla zahmetsizce, kapınıza teslim edilen lenslerinize ulaşacak, günlük yaşamınızda net bir görüşe kavuşacaksınız. Contact Life başta olmak üzere, markanın pek çok ürününde karşımıza çıkan yüksek nem oranı, lens kullananlar için en önemli özelliklerden biridir. Buna bağlı olarak da lens seçiminde ilk olarak karşımıza çıkan ürünler Contact Life ve benzerleri olacaktır.

NOT: TEMEL EĞRİ :  - NUMARALARDA  8,60 VE 8,90 OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR.  + NUMARALARDA 8,80 OLARAK ÜRETİLMEKTEDİR

CONTACT LIFE PARAMETRİK BİLGİLERİ

Değişim sıklığı

Aylık

Kullanım şekli

Kısa süreli

Materyal

Vitafilcon a

Su içeriği

% 54

Merkez kalınlığı

0,09 mm      @ -3.00 d

Oksijen geçirgenliği (dk/t)

22 dk/t          @ -3.00 d

Çap

14,20 mm

Temel eğri (- dioptrilerde)

8,60 mm,8,90 mm.

Temel eğri (+ dioptrilerde)

8,80 mm.

Siferik güç ( sph )

-0.25D den    -6.00D ye (0.25D aralıklarla)


-6,00D den  -12,00D ye (0,50D aralıklarla)


+0.25D den  +5.00D ye (0.25D aralıklarla)


+5,00D den  +8,00D ye (0,50D aralıklarla)

Renk

şeffaf

UV blokaj

Var

Ambalaj

6 blister / kutu

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?