• Contact Life Toric
Contact Life Toric
Ürün Kodu : Contact Life Toric       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  ZEİSS / WÖHLK
209.90 TL   Kdv Dahil
2 KUTU ALIMDA 60 ML SOLUSYON HEDİYE
DİA
BC
SPH
CYL
AKS
REÇETENİZİ YÜKLEYİNİZ
-
+

Contact Life Toric


Contact Life Toric, adından da anlaşılacağı üzere astigmatlı (toric) lens arayışında olanlar için bir seçenektir. Ancak oldukça önemli özelliklere sahip olması ile dikkat çeker. Özellikle de hassas gözlere sahip olanlar, alerjik bünyeye sahip olanlar ve buna bağlı olarak da lens kullanmakta sıkıntı yaşayanlar artık bu sıkıntılarını geride bırakabilecekleri bir ürün ile karşılaştıklarını bilmeliler.

Numaralı lens kullanımı pek çok açıdan hayatımızı kolaylaştırırken, bazı durumlarda ise lens kullanımı zorlaşabiliyor. Örneğin bahsettiğimiz üzere hassas gözlere sahip olanlar ya da klimalı ortamda çalışanlar, gözyaşı azlığı gibi bir sorunu olanlar ya da alerji sebebi ile lens kullanımında sıkıntı yaşayanlar ile karşılaşıyoruz. Zeiss / Wöhlk firmasının ürünü olan Contact Life Toric ise tüm bu sıkıntıları rafa kaldırmanızı sağlar. %54 oranında su içeriğine sahip olan ve aylık değişimli olarak kullanılabilen ürün, hayatınıza büyük bir kolaylık kazandıracaktır.

 

Diğer taraftan Contact Life Toric, bugün lens arayışında olanlar için ekstra güzel bir seçenek olarak nitelendirilebilir. Çünkü astigmatlı (toric) lens fiyatları belli bir seviyenin üzerinde seyrederken, siz bu kadar kaliteli bir ürünü, mümkün olan en uygun fiyatı ile bu adresten satın alabileceksiniz. Miyop astigmatlı lensler için de aynı durumun geçerli olduğunu ve bu tür bir ürün arayanların da doğru yerde olduğunu hatırlatalım. Şöyle bir detay var ki, lens seçiminde neye dikkat etmek gerektiğini bazen unutuyoruz.

En uygun astigmatlı lensi arayan biri, göz hassasiyeti ya da alerji gibi durumlarını da dikkate almak zorundadır. Bu sebeple standart bir ürün tercih edilmemeli, bu tür özel bir ürün tercih edilmelidir ki konforlu bir yaşam mümkün olsun.

Son olarak merak edilen bir konuya da aydınlık kazandıralım. Contact Life Toric ve benzeri pek çok kaliteli ürün, en uygun fiyatlarla www.lensoptikal.com ‘da sizi bekliyor. Burada hem kaliteli bir hizmet alacaksınız, hem pratik bir şekilde sipariş verebileceksiniz, hem de mümkün olan en uygun fiyatlar ile alışverişinizi tamamlayacaksınız. Kısacası memnuniyetinizi sağlayacak her şeyi burada bulabilirsiniz. Contact Life Toric ve çok daha fazlası için hemen ürünleri incelemeye başlayın…

 

CONTACT LIFE TORIC PARAMETRİK BİLGİLERİ

Değişim sıklığı

Aylık

Kullanım şekli

Kısa süreli

Materyal

Vitafilcon a

Su içeriği

% 54

Merkez kalınlığı

0,09 mm      @ -3.00 d

Oksijen geçirgenliği (dk/t)

22 dk/t          @ -3.00 d

Çap

14,40 mm

Temel eğri

8,60 mm.

Siferik güç ( sph )

-0.00d den   -6.00d ye (0.25d aralıklarla)


+0.50d den  +4.00d ye (0.25d aralıklarla)

Silindirik güç ( cly )

-0,75 / -1,25 / -1,75 / -2,25

Aks

0° den 180° e (10° lik artışlarla)

Renk

şeffaf

UV blokaj

Var

Ambalaj

6 blister / kutu

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?