• Ultra for Astigmatism
Ultra for Astigmatism
Ürün Kodu : Ultra for Astigmatism       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  BAUSCH+LOMB
199.90 TL   Kdv Dahil
2 KUTU ALIMDA 60 ML SOLUSYON HEDİYE
DİA
BC
SPH
CYL
AKS
REÇETENİZİ YÜKLEYİNİZ
-
+
Ultra for Astigmatism

Ultra for Astigmatism, adından da belli olduğu üzere astigmatlı lensler kategorisindedir ve bu görme bozukluğunun devre dışı bırakılması için üretilmiş bir üründür. İleri teknoloji ürünü olduğu özellikle belirtmemiz gerek. Çünkü MoistrueSeal teknolojisi olarak ifade edilen teknik ile üretilmiştir ve bu sayede kullanıcılara çok daha büyük bir konfor sunar. Aynı zamanda sağlıklı gözler için de bu yenilikçi ürün tercih edilmelidir.

Miyop astigmatlı ve hipermetrop astigmatlı lensler denildiğinde aklımıza gelmesi gereken Ultra for Astigmatism, biraz daha yakından bakaca olursak, özellikli özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. İşte lens kullanıcılarını yakından ilgilendiren, önemli lens özellikleri ve avantajları…


Ultra for Astigmatism, aylık kullanıma uygun bir lens türüdür ve saydam lens olarak listelenir. Toric lens olarak da adlandırılan bu gruptaki ürünler, günlük yaşamda sağladığı konfor ile biliniyor. Kontakt lens denildiğinde teknolojisi ve kullanışlılığı ile akla gelen bu lensler, gün boyu aynı rahatlığı muhafaza edebiliyor. Göz kuruluğu, iritasyon ya da bulanık görme gibi olumsuzluklar ise bu üründe söz konusu olmuyor. Gün boyu süren net görüş ise elbette ki en önemli özelliği…

En uygun astigmatlı lens olarak nitelenen bu numaralı lensler, gün içerisinde çokça dijital cihazların başında zaman geçirenleri oldukça rahatlatıyor. Üstelik halelenme ve parlamaları da oldukça azaltıyor. Karanlıkta araç kullanırken dahi Ultra for Astigmatism ile son derece rahat olabilirsiniz.

Bausch and Lomb firmasının ürünü olan bu lensler, fiyatları ile de gönülleri fethediyor. Astigmatlı (Toric) lens fiyatları pek çok alternatif ile karşılaştırıldığında, çok daha cazip seviyelerde seyretmekte. Yani çokça avantajlı özelliği olan bu lensleri, bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz.

En uygun fiyatlarla www.lensoptikal.com ‘da bulabileceğiniz Ultra serisi lensler ve çok daha fazla avantajlı ürün, şimdi kolayca satın alabileceğiniz bir mesafede sizi bekliyor. Online alışverişin bu boyutunu da keşfedin, uygun fiyatlı ve kaliteli lensleriniz kapınıza kadar gelsin. Lens kullanıcıları için oldukça pratik ve zaman tasarrufu sağlayıcı bir imkan olan online alışveriş, hızlı kargolama, ilgili bir ekip ve avantajlı fiyatlar ile burada çok keyifli.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?